Boutique Chill Apartments #11 B

Ikona Centrum
Centrum
2 700 m
Ikona Adresa
Adresa
Králova 264/11, Brno, 616 00
Ikona Restaurace
Restaurace
150 m
Ikona Park
Park
350 m
Ikona Velikost
Velikost
40 m2
Ikona Kapacita
Kapacita
2+0
Ikona Ložnice
Ložnice
1
Ikona Koupelna
Koupelna
Soukromá

O apartmánu

Pokoj Králova #11 B je součástí dvoupokojového apartmánu. Celý apartmán proveden v jedinečném moderním designu. Každý z  pokojů je plně uzamykatelný. Součástí pokoje je manželská postel, úložné prostory, drobné posezení a smart TV s přístupem k Netflixu. K pokoji náleží soukromá koupelna s prostornou vanou a toaleta.

Na soukromý pokoj navazují sdílené prostory jako kuchyně s jídelním stolem, teráska a dvůr. Kuchyně je plně vybavená včetně spotřebičů, možnost přípravy nebo ohřátí vlastního pokrmu, či uvaření kávy Nespresso a čaje jako pozornosti od nás. Posezení možné uvnitř či na terásce. Další možnost venkovního posezení představuje sdílený dvůr s různorodým venkovním posezením (křesílka, jídelní stůl, houpací síť), ohništěm i venkovní kuchyní. Pro večerní posezení venku nachystané k dispozici deky. V objektu se nachází zpoplatněná prádelna s pračkou i sušičkou. Hostům jsou dále k dispozici ručníky a toaletní potřeby. Wi-Fi samozřejmostí.

Apartmány Králova #11 jsou moderní apartmány kousek od centra Brna. Nechybí ani terasa a hosté mohou relaxovat na zahradě, kde se nachází gril. Apartmány se nachází blízko několika parků a kousek od planetária. V těsné blízkosti najdete mnoho restaurací. V okolí je mnoho obchodů.

Apartmán se nachází 2,5 km od hradu Špilberk a 2,7 km od centra Brna. Ubytování nabízí moderní vybavení s bezplatným Wi-Fi. V každé ložnici je k dispozici TV s plochou obrazovkou.

Zobrazit volné termíny
Cena
od 40 € / noc
Vybavení
Wi-fi zdarma
TV
Žehlička
Dětská postýlka
Vana
Skříň
Fén
Manželská postel
Ručníky
Pračka
Kuchyňské potřeby
Bezpečnostní systém

Další pokoje na Boutique Chill Apartments #11

Boutique Chill Apartments #11 A
Ikona Velikost
Velikost
60 m2
Ikona Kapacita
Kapacita
2+2
Boutique Chill Apartments #11 C
Ikona Velikost
Velikost
40 m2
Ikona Kapacita
Kapacita
2+0
Brno Living

Rádi zodpovíme
Vaše dotazy

Alexandra Rybakova

Alexandra Rybakova

Manažerka ubytování
Ikona telefon +420 530 334 330 Ikona obálka Napište nám

Napište nám